Nominace stále otevřeny!!! Zlatá karabina 2021

Nominujte svou zástupkyni či svého zástupce do soutěže Zlatá karabina 2021.

Máte ve své škole zástupkyni nebo zástupce ředitele, který by si zasloužil velké uznání a ocenění? Nominujte je do soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy Zlatá karabina pro rok 2021.

Nominovat můžete do 19. září 2021. Vítěze vyhlásíme 2. 11. 2021 v rámci konference „Zástupce ředitele v hlavní roli

Aktuální situace ve školství může být vyčerpávající pro všechny zúčastněné strany. Jsme rádi, že díky soutěži si ředitelé, zřizovatelé či další přátelé školy udělají čas a zamyslí se nad tím, co se povedlo, co všechno škola dokázala i jak je práce zástupců důležitá.

Vítězkou minulého ročníku se stala Pavlína Maňasová ze ZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm. Kolegové ocenili její nezdolný elán a aktivitu. Obdivovali, jak pohodové prostředí vytváří jak pro učitele, tak pro žáky, kteří ji mají rádi. Také proto, že si dokáže udělat legraci i sama ze sebe.

Máte kolem sebe někoho inspirativního, kdo by si takové ocenění zasloužil? Udělejte mu radost. Nominovat mohou ředitelé, pedagogické sbory, zřizovatelé a rodičovská veřejnost, a to do 19. září 2021. Vítěze vyhlásíme 2. listopadu 2021 na odborné konferenci „Zástupce ředitele v hlavní roli“.

O soutěži

Soutěž o nejlepšího zástupce ředitele školy

Soutěž o nejlepšího zástupce ředitele školy vyhlašuje redakce Řízení školy ve spolupráci s Wolters Kluwer ČR, a. s. Vznikla díky podnětům ředitelů, kteří jsou vděční za každou další možnost, jak se svým zástupkyním a zástupcům odvděčit za jejich mnohdy nedoceněnou práci. Aktuální situace ve školství může být vyčerpávající pro všechny zúčastněné strany. Jsme rádi, že díky soutěži si ředitelé, zřizovatelé či další přátelé školy udělají čas a zamyslí se nad tím, co se povedlo, co všechno škola dokázala i jak je práce zástupců důležitá.

Děkujeme také partnerům soutěže, že si uvědomují celkový význam, jaký Zlatá karabina do oblasti školství přináší, a dávají ji plnou podporu.

Zdroj: Redakce Řízení školy